Есть ответ 👍

Розставити над кожним словом частину мову. ранньої весни, коли запарує сизими димками лісова залежана земля, на заснулих бруньках дерев з'являться ледве помітні сліди зростання

272
296

Ответы на вопрос:


Ранньої (прикм.) весни (іменник), коли (займенник) запарує (дієсл.) сизими (прикм.) димками (іменник) лісова (прикм.) залежана (дієприкметник) земля (ім.) на (прийменник) заснулих (дієприкм.) бруньках (ім.) дерев (ім.) з'являться(дієсл.) ледве помітні(прикм.) сліди (ім.) зростання (ім.)

Привіт, сашко! який же я радий тебе бачити!

- привіт, іване! нарешті зустрілися! як ся маєш? як справи? як проходять твої канікули? чи добре ти відпочив влітку?

- у мене все добре! мої канікули проходять дуже добре,віпочив у бабусі в селі,прокидався кожен день о 6ранку,ходив пасти кіз та телят, кожного дня засмагав біля річки,познайомився з новими приятелями андрієм та олегом.розповідай, як минуло твоє літо, друже?

- я почав відвідувати секцію боксу, яка, доречі, нещодавно у нас почала працювати, також ходив на прогулянки з приятелями майже кожен день,та без тебе все не так цікаво.

- дякую, друже! ну, тепер будемо бачитися часто, як завжди.

- це просто супер! я дуже радий, що ти повернувся додому.

-так, я теж дуже радий, що я знову вдома,хоча в селі мені теж дуже .

- знаєш що? приходь сьогодні ввечері в гості, я тобі покажу свої фото з мого відпочинку,де я пасу телят та розкажу тобі більше про село.

- добре! в мене теж накопичилося безліч новин для тебе!

-тоді до вечора, друже! я завітаю до тебе, приблизно, о 6вечора.

-добре,домовилися.до вечора.

Популярно: Українська мова