Есть ответ 👍

Моє ставлення до мишки з твору мишка богдана лепкого сделать ето

153
323

Ответы на вопрос:


Ядумаю что мышка правильно поступила погризвши все деньги хозяинов этого дома так как они не правильно поступали потому что в те времена шла война и многие люди были бедными и не могли прокормить своих детей,а эти люди жалели своих денег в другим так как были жадными.поэтому я хорошо ставлюсь к этой мышке и думаю ,что она правильно сделала.

    щастя - найцінніший скарб, але іноді важко описати що воно означає. і також важко визначити, яку людину можна вважати по-справжньому щасливою.

      щастя це, напевне, той стан душі коли навкруги світ в найяскравіших кольорах і посмішка не зникає з обличча. але існує багато питань.  чи завжди щастя це гроші? чи завжди щастя це душевна втіха?

          я вважаю, що та людина щаслива, яка знайшла для себе   золоту середину, коли матеріальне урівноважене з духовним. як що до мене, то я - щаслива людина.  я почуваю себе саме так  коли я дарую щось гарне близьким і вони тішаться,  коли я слухати комусь музику або показую фото, яке мені подобається, і людині воно теж справді подобається,  коли спрацьовує закон подвійних випадків (бо я в нього вірю),  коли немаю ніяких сумнівів,  коли в мене купа цікавих ідей, а саме головне коли я починаю щось дуже сильно хотіти і мрія неодмінно збувається. тож по-справжньому щасливі люди ті, чиї мрії здійсенюються.

Популярно: Українська література